Czas wysyłki

Czas wysyłki Twojego zamówienia zależy od kupowanego produktu – informację o tym, ile trwa jego przygotowanie, znajdziesz na podstronie z tym produktem. Większość zamówień internetowych realizujemy w przeciągu 24 godzin od otrzymania przez nas płatności – z wyłączeniem weekendów i dni ustawowo wolnych od pracy. Jeżeli Twoje zamówienie zawiera kilka produktów o różnych czasach wysyłki, faktyczny czas jego wysyłki będzie równał się najodleglejszemu terminowi spośród wyznaczonych dla produktów.

Sposób dostawy

Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem firm kurierskim DPD oraz InPost (usługa kurierska oraz paczkomat). W trakcie spedycji obowiązuje regulamin przewoźnika.

Wszystkie przesyłki są starannie zapakowane i zabezpieczone na czas transportu, a także ubezpieczone. 

Możliwy jest także odbiór osobisty w siedzibie firmy eyephoria.pl w Sopocie, ul Bohaterów Monte Cassino 26 w godzinach otwarcia lokalizacji.

Sposób płatności

Sklep eyephoria.pl jest obsługiwany przez operatorów płatności Przelewy24 oraz PayU – w ich ramach dostępne są płatności z większości polskich banków, a także BLIK i z wykorzystaniem kart płatniczych. Wpływy dokonane za pośrednictwem tych operatorów księgowane są natychmiastowo. W ramach serwisów transakcyjnych obowiązuje ich wewnętrzny regulamin.

Możliwa jest także wpłata na konto (dane do przelewu udostępniane są podczas finalizacji zamówienia).